Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Хаю-хай, с вами Schools.by!
Голосование
Как Вы относитесь к введению электронного дневника, журнала?
Всего 29 человек
Голосование
Какой предмет хотите изучать углубленно
Всего 97 человек
Голосование
Какие предметы вам нравятся
Всего 40 человек

ШЕСТОЙ ШКОЛЬНЫЙ ДЕНЬ

Дата: 13 ноября 2012 в 14:20, Обновлено 16 января в 23:33

Субботний анонс         

План проведения шестого школьного дня 2-ое полугодие 2017-2018 уч.год 

Не  прапускай  ні  гадзіны,

утрымаеш у руках сённяшні дзень,

меньш будзеш залежаць ад  заўтрашняга.

Л.А. Сенэка

Паважаныя вучні, бацькі, бабулі і дзядулі! Запрашаем Вас у суботні дзень адпачыць і павысіць свой адукацыйны ўзровень у сценах нашай школы. Работа педагагічнага калектыву ўстановы адукацыі ў рамках шостага школьнага дня прадугледжвае спалучэнне разнастайных формаў дзейнасці, якія садзейнічаюць станаўленню асобы вучняў, дазваляюць стварыць умовы для фарміравання іх станоўчага сацыяльнага вопыту, умацавання фізічнага і псіхічнага здароўя дзяцей, павышэння прэстыжу сям'і, аказання падтрымкі сем'ям вучняў у пабудове канструктыўных дзіцяча-бацькоўскіх адносін. 


 

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ВЕЧАРОЎ НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ

2017/2018 НАВ.ГОДА

ДАТА

    МЕРАПРЫЕМСТВА

АДКАЗНЫЯ

13.01.18

Вакальна-танцавальная праграма “Цуды на Новы год”

Харытонік С.Э.

20.01.18

Тэматычны вечар “Культура нашых продкаў”(у рамках культурнай суботы)

Цімошка Г.І.

27.01.18

Творчая вечарына “Эрудіт-шоу “Гэта мы не  праходзілі””

Сарокіна С.Ю.

03.02.18

Сустрэча з выпускнікамі “Сышліся зноў у роднай школе”

Талочка Г.І., Пастушок Н.М., Ядзейка І.В.

10.02.18

Пазнавальна-танцавальная праграма “Здароўе – гэта здорава”

Трайгель Н.М.

17.02.18

Тэматычны вечар “Мы разам ” (сумесна з СШ№5 г.Ваўкавыска)

Сарокіна С.Ю., Талочка Г.І.

24.02.18

Тэматычная дыскатэка  “Вам, хлопчыкі, прысвячаем!”

Цімошка Г.І.

03.03.18

Тэматычны вечар “Хіт-парад сучасных мелодый”

Трайгель Н.М.

10.03.18

Літаратурна-музычная праграма “Нет повести прекраснее на свете»

Харытонік С.Э.

17.03.18

Танцавальна-конкурсная  праграма “Танцор дыска”

Сарокіна С.Ю.

24.03.18

Танцавальная праграма “Льецца музыка, музыка!”

Гжымайло Г.М.

31.03.18

Пазнавальная вечарына “Песняры беларускай зямлі”

Харытонік С.Э.

07.04.18

Інтэлектуальна-пазнавальная праграма  “Лес – наша багацце”

Трайгель Н.М.

14.04.18

Тэматычны вечар “Касмічная эра”

Цімошка Г.І.

21.04.18

вечар-рэквіюм “Боль пакутнай зямлі”

Сарокіна С.Ю.

28.04.18

Тэматычны вечар “У свеце прафесій”

Харытонік С.Э.

05.05.18

Тэматычная вечарына “Хіт-парад ваенных песень”

Цімошка Г.І.

12.05.18

Тэматычны вечар “У сямейным кругу”

Івашнёва В.Д.

19.05.18

Тэматычны вечар “Культура вакол нас”

Трайгель Н.М.

26.05.18

Танцавальны вечар “Развітанне са школай”

Талочка Г.І., Пастушок Н.М.

Графік работы адміністрацыі

Шабат Вольга Яўгеньеўна – дырэктар - 11.00-13.30

Кіслушка Святлана Віктараўна –– 9.00 – 11.00

Талочка Ганна Іванаўна – 16.00-21.00

Графік работы СППС

Івашнёва Вера Данілаўна – педагог сацыяльны – 9.00-11.30

Графік работы Інфармацыйна-бібліятэчнага цэнтра – 9.00-11.30

Графік работы трэнажорнай залы – 9.00 – 10.00, 18.00 -21.00

Графік работы спартыўнай залы – 09.30 – 12.00

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах і спартыўных секцый

№ п/п

   НАЗВА АБ’ЯДНАННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

ПЕДАГОГ ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

1

Школьнае лясніцтва



 

10.00-12.00



 

кабінет інфарматыкі

Данільчык А.В.

2

Эстрадны вакал



 

9.00 – 10.00



 

актавая зала

Гжымайло Г.М.

3

Юныя інсектары дарожнага руху

9.00 – 10.00

трэнажорная зала

Бебех А.Ч.

5

“Сто затей для друзей

10.00 – 12.00



 

18.00-20.00

пакой моладзевых і дзіцячых арганізацый

Пастушок Н.М.

7

Гульні футбола

09.30 – 11.00

спартыўная зала

Урбан А.В.



 



 



 

Расклад факультатыўных заняткаў у шосты школьны дзень

на 2-ое паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

№ п/п

Назва факультатыва, клас

Час правядзення

Кабінет

Настаўнік

1

Складаны сказ без складанасцей,9 клас

9.00 – 9.45

кабінет беларускай мовы і літаратуры

Харытонік С.Э.

2

Секреты синтаксиса и пунктуации, 9 клас

9.55 – 10.40

кабінет рускай мовы і літаратуры

Кіслушка С.В.



 



 

ЦЫКЛАГРАМА РАБОТЫ ШКОЛЫ Ў СУБОТНІ ДЗЕНЬ НА ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

1.Работа аб’яднанняў па інтарэсах – 9.00 – 12.00, 18.00 -20.00

2.Факультатыўныя заняткі – 9.00 – 10.40

3.Агульнашкольныя мерапрыемствы розных накірункаў -        10.00 – 13.00

5.Тэматычныя дыскатэкі, вечары – 18.00 – 21.00

6.Работа спартыўнай залы (секцыі, фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы) – 09.30 – 12.00

7.Работа трэнажорнай залы – 9.00 – 10.00, 18.00- 21.00



 


                    


 



 



 



 



 



 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.