Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Голосование
Как Вы относитесь к введению электронного дневника, журнала?
Всего 47 человек
Голосование
Какой предмет хотите изучать углубленно
Всего 112 человек
Голосование
Какие предметы вам нравятся
Всего 53 человека

СПОРТ ДЛЯ ВСЕХ

Дата: 6 ноября в 10:42, Обновлено 13 ноября в 12:34

                                                                 Паказчыкі фізічнай падрыхтаванасці вучняў  2 класа Вярэйкаўскай сярэдняй школы

№ п/п

Прозвішча і ўласнае імя вучня

Пол

Група па фізічнай культуры

                                                               Віды тэставых практыкаванняў

Нахіл уперад

Чаўночны бег

Гімнастыка

Скачкі ў даўжыню з месца

Бег 6 хвілін

Бег 30 м

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

1.

Бартноўская Эмілія

жан

асн

+5

с

12.2

в/с

26

в

130

в/с

850

н/с

6.3

в/с

2.

Бартноўскі Багдан

муж

асн

+2

с

12.4

н/с

13

с

125

н/с

1040

с

6.8

н/с

3.

Вуккерт Давыд

муж

асн

0

н/с

12.2

с

12

с

140

в/с

1060

с

5.9

в

4.

Капчынская Мілана

жан

асн

+3

с

11.4

в

23

в

125

с

960

с

6.0

в

5.

Косман Цімафей

муж

падр

-3

н/с

12.6

н/с

12

с

142

в

950

с

6.6

с

6.

Талочка Яраслаў

муж

асн

+3

в/с

11.8

в/с

16

в/с

142

в/с

1100

в/с

5.9

в

7.

Тоўкач Дар’я

жан

асн

+4

с

11.7

в

22

в/с

120

н\с

980

с

6.0

в

                                                         Паказчыкі фізічнай падрыхтаванасці вучняў  3 класа Вярэйкаўскай сярэдняй школы

№ п/п

Прозвішча і ўласнае імя вучня

Пол

Група па фізічнай культуры

                                                               Віды тэставых практыкаванняў

Нахіл уперад

Чаўночны бег

Гімнастыка

Скачкі ў даўжыню з месца

Бег 6 хвілін

Бег 30 м

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

1.

Аўгусціновіч Кацярына

жан

асн

+3

с

11.5

в/с

22

в

147

в

1050

в/с

6.4

с

2.

Вайчышына Аляксандра

жан

асн

+5

с

12.4

н/с

20

в/с

135

с

890

н/с

7.1

н

3.

Дзярнейка Міхаіл

муж

асн

+3

с

12.2

н/с

6

н

129

н/с

1080

с

6.6

н/с

4.

Кот Пётр

муж

асн

+1

с

11.6

с

20

в/с

155

в

1090

с

6.1

в/с

5.

Пакроўская Соф’я

жан

асн

+2

н/с

12.6

н/с

15

н

128

н/с

890

н/с

7.5

н

6.

Сарокіна Ганна

жан

асн

-1

н

11.7

в/с

21

в/с

127

н/с

900

н/с

7.2

н

7.

Талочка Арсеній

муж

асн

+2

с

11.7

с

5

н

135

с

1090

с

6.3

с

8.

Урбан Арцём

муж

асн

+8

в

12.0

н/с

7

н/с

154

в

1150

в/с

6.2

с

                                                          Паказчыкі фізічнай падрыхтаванасці вучняў  4 класа Вярэйкаўскай сярэдняй школы

№ п/п

Прозвішча і ўласнае імя вучня

Пол

Група

 па фізічн. культ.

                                                               Віды тэставых практыкаванняў

Нахіл уперад

Чаўночны бег

Гімнастыка

Скачкі ў даўжыню з месца

Бег 6 хвілін

Бег 30 м

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

Вынік

Узровень

1.

Анішчык Надзея

жан

асн

+5

в/с

11.7

с

22

в/с

136

с

5.19

н/с

6.2

с

2.

Атока Данііл

муж

асн

-2

н/с

10.5

в

6

н

162

в/с

5.18

в/с

5.8

в

3.

Аўгусціновіч Крысціна

жан

асн

+6

в/с

10.8

в

19

с

155

в

4.57

с

6.1

в/с

4.

Вуккерт Глеб

муж

асн

-1

н/с

11.4

с

15

с

146

с

6.08

н/с

6.3

с

5.

Кавальчук Эвяліна

жан

асн

-1

н/с

10.7

в

24

в

161

в

4.29

в/с

5.9

в

6.

Панасік Весна

жан

асн

+7

в/с

11.3

в/с

17

н/с

139

с

4.50

с

6.3

с

7.

Сідаркевіч Ганна

жан

асн

+5

в/с

11.5

в/с

21

в/с

148

в/с

4.51

с

6.1

в/с

8.

Тарыма Паліна

жан

асн

+4

с

11.4

в/с

17

н/с

138

с

4.59

с

6.3

с

9.

Трафімовіч Аляксандр

муж

асн

+5

в/с

10.4

в

17

с

164

в/с

5.41

с

5.8

в

10.

Чака Ксенія

жан

асн

+10

в

11.8

с

18

н/с

139

с

5.20

н/с

6.3

с

11.

Шабат Максім

муж

асн

-3

н/с

11.8

н/с

5

н

125

н

6.31

н

6.5

н/с

12.

Яноўскі Вадзім

муж

асн

+9

в

10.5

в

24

в/с

156

в/с

5.11

в/с

5.8

в

                                                          Паказчыкі фізічнай падрыхтаванасці вучняў  5 класа Вярэйкаўскай сярэдняй школы

№ п/п

Прозвішча і ўласнае імя вучня

Пол

Група

 па фізічн. культ.

                                                               Віды тэставых практыкаванняў

Сярэдні бал

Узр. фіз.

падр.

Нахіл уперад

Чаўночны бег

Гімнастыка

Скачкі ў даўжыню з месца

Бег 6 хвілін

Бег 30 м

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн

Вынік

Адзн

Вынік

Адзн

1.

Бартош Аляксандр

муж

асн

+5

8

9.6

10

3

8

165

7

1265

10

5.4

9

8,8

в/с

2.

Іваноў Андрэй

муж

асн

+12

10

9.9

10

7

10

160

6

1150

7

5.3

10

8,8

в/с

3.

Кот Марыя

жан

спец

4.

Літвіновіч Максім

муж

асн

+4

7

9.9

10

4

9

165

7

880

1

5.5

9

7,3

в/с

5.

Макарскі Арсень

муж

асн

+4

7

10.1

10

1

6

166

7

900

1

5.2

10

6,8

в/с

6.

Мянькоўская Кацярына

жан

асн

+4

5

10.8

8

35

5

140

5

860

1

5.7

9

5,5

с

7.

Пунько Ульяна

жан

асн

+5

5

11.3

6

33

4

148

6

920

3

5.9

7

5,1

с

8.

Сенько Віктар

муж

асн

+9

10

10.0

10

1

6

155

5

1220

9

5.4

9

8,1

в/с

9.

Сцепанчук Максім

муж

асн

+2

6

9.1

10

12

10

180

10

1380

10

4.9

10

9,3

в

10.

Федарэнкаў Арсеній

муж

асн

-5

4

10.3

9

2

7

155

5

1220

9

5.6

8

7

в/с

11.

Хітрая Кацярына

жан

падр

+11

9

11.0

7

40

6

142

1105

5

5.9

7

6,5

в/с

                                                       Паказчыкі фізічнай падрыхтаванасці вучняў  6 класа Вярэйкаўскай сярэдняй школы

№ п/п

Прозвішча і ўласнае імя вучня

Пол

Група

 па фізічн. культ.

                                                               Віды тэставых практыкаванняў

Сярэдні бал

Узр. фіз.

падр.

Нахіл уперад

Чаўночны бег

Гімнастыка

Скачкі ў даўжыню з месца

Бег 6 хвілін

Бег 30 м

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн.

Вынік

Адзн

Вынік

Адзн

Вынік

Адзн

1.

Весялова Ганна

жан

асн

+8

6

10.8

7

41

6

148

5

1050

5

5.6

8

6,1

в/с

2.

Куратчык Андрэй

муж

падр

+3

7

10.4

6

1

5

176

6

1100

4

5.2

10

6,3

в/с

3.

Палякова Наталля

жан

асн

+13

9

11.7

4

35

4

125

3

950

2

6.0

5

4,5

с

4.

Слабоднік Карына

жан

асн

+6

5

11.3

5

31

3

150

5

920

1

5.8

6

4,1

н/с

5.

Сямак Міхаіл

муж

асн

+5

8

10.0

8

8

10

163

5

1200

6

5.0

10

7,8

в/с

6.

Шкулепа Яна

жан

асн

-3

3

9.9

10

44

7

184

10

1250

10

5.0

10

8,3

в/с

7.

Юшкевіч Кірыл

муж

асн

+2

6

9.9

8

0

3

150

5

1170

5

5.4

8

5,8

с

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.