Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!
Голосование
Как Вы относитесь к введению электронного дневника, журнала?
Всего 53 человека
Голосование
Какой предмет хотите изучать углубленно
Всего 127 человек
Голосование
Какие предметы вам нравятся
Всего 69 человек

ИДЕОЛОГИЧЕСКАЯ И ВОСПИТАТЕЛЬНАЯ РАБОТА

Дата: 1 октября 2012 в 19:28, Обновлено 4 октября в 09:36

График работы

панядзелак  9.00-16.30

аўторак 9.00-16.30
серада 9.00-16.30
чацвер 9.00-16.30
пятніца 9.00-16.30
субота 16.00-21.00

ПЛАН  АГУЛЬНАШКОЛЬНЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020НАВ.ГОДА

ГРАФІК РАБОТЫ  АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ  І СПАРТЫЎНЫХ СЕКЦЫЙ У СУБОТНІ ДЗЕНЬ НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

№ п/п

   НАЗВА АБ’ЯДНАННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

ПЕДАГОГ ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

1

Школьнае лясніцтва

9.45-12.45

кабінет інфарматыкі

Данільчык А.В.

2

Эстрадны вакал

8.45 – 10.45

актавая зала

Гжымайло Г.М.

3

Юныя інсектары дарожнага руху

11.00 – 13.00

трэнажорная зала

Ядзейко І.В.

5

“Сто затей для друзей

10.00 – 12.00

18.00-20.00

пакой моладзевых і дзіцячых арганізацый

Пастушок Н.М.

6

“Юные эколагі”

9.00 – 11.00

11.00 -13.00

Каб.геаграфіі

Лузганава Л.Д,

7

Гульні футбола

09.00 – 11.15

спартыўная зала

Урбан А.В.


 

РАСКЛАД АБ’ЯДНАННЯЎ ПА         ІНТАРЭСАХ    НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/20 НАВ.ГОДА

Дзень

Час

Назва аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

Кол-сць

вучняў

Субота

11.00 -13.00

“Юныя інспектары дарожнага руху”

Ядзейко І.В.

12

Аўторак

14.40 – 16.40

“Займальная інфарматыка”

Шыркавец С.І.

12

Субота

09.45-12.45

“Школьнае лясніцтва”

Данільчык А.В.

15

Аўторак

17.30 – 20.30

“Турызм і спартыўнае арыентаванне”

Дзямешчык А.І.

13

              Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі                        

Аўторак,

Серада

Чацвер

15.40-17.40

15.40-17.40

15.40-17.40

Тэхнічнае мадэляванне (ЦТТДЗіМ)

Кашын У.А.

15

Панядзелак

Аўторак

Пятніца

13.30 – 15.30

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

“Затейник» (Краснасельскі раённы ЦТДіМ)

Пастушок Н.М.

24

Субота

10.00 – 12.00

18.00 – 20.00

“Сто затей для друзей» (Краснасельскі раённы ЦТДіМ)

Пастушок Н.М.

15

Аўторак

Пятніца

17.30 – 20.30

“Турызм і спартыўнае арыентаванне” (ЦТіКДіМ)

Дзямешчык Т.У.

25

Панядзелак

Пятніца

Субота

16.40 – 18.40

17.00 – 19.00

8.45 -10.45

“Эстрадны вакал” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Гжымайло Г.М.

30

Панядзелак

Пятніца

14.40-16.40

12.40-14.40

“Юныя фалькларысты” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Гжымайла Г.М.

15

Панядзелак

15.40-17.40

“Валанцёры” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Сарокіна С.Ю.

13

Субота

09.00 -11.00

11.00 -13.00

 “Натхненне ад прыроды” (Ваўкавыскі ЭБЦДіМ)

Лузганава Л.Г.

15


                                                                        

МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ ПО ПЛАНИРОВАНИЮ ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЫ

ПРОЕКТ ОРГАНИЗАЦИИ ШЕСТОГО ШКОЛЬНОГО ДНЯ 


 

 


 



 

 



 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.