Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Голосование
Как Вы относитесь к введению электронного дневника, журнала?
Всего 47 человек
Голосование
Какой предмет хотите изучать углубленно
Всего 112 человек
Голосование
Какие предметы вам нравятся
Всего 53 человека

ИДЕОЛОГИЧЕСКАЯ И ВОСПИТАТЕЛЬНАЯ РАБОТА

Дата: 1 октября 2012 в 19:28, Обновлено 19 октября в 14:19

График работы

панядзелак  9.00-16.30

аўторак 9.00-16.30
серада 9.00-16.30
чацвер 9.00-16.30
пятніца 9.00-16.30
субота 16.00-21.00

ПЛАН ПРАВЯДЗЕННЯ ТЫДНЯ МАЦІ “МАМА – ТЫ САМАЯ ЛЕПШАЯ Ў СВЕЦЕ”

 Дата

Мерапрыемствы

Клас

Адказныя

08.10.18

08.10 – 13.10

1.Адкрыццё Тыдня маці. Выпуск святочнай сценгазеты “Мір і шчасце для мяне – мама!”

2.Паравядзеня адзінага ўрока да Дня маці “Здаровая сям’я – здаровая нацыя”

1-11

1-11

Пастушок Н.М. рэдкалегія

Класныя кіраўнікі

11.10

Тэматычная кніжная выстава “Рукі маці”

1-11

Дзярнейка М.І.

12.10

Конкурс малюнкаў “Самая лепшая ў свеце”

1-8

Класныя кіраўнікі

12.10

Літаратурная кампазіцыя “Іх цалавала зямля”

1-11

Данільчык А.В.

13.10

Канцэрт –віншаванне “Мамін вобраз у россыпе кветак”

1-11

Пастушок Н.М., Ядзейко І.В.

Намеснік дырэктара па ВР                              Г.І.Талочка

ПЛАН  АГУЛЬНАШКОЛЬНЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ 20182019НАВ.ГОДА

ГРАФІК РАБОТЫ  АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ  І СПАРТЫЎНЫХ СЕКЦЫЙ У СУБОТНІ ДЗЕНЬ НА І ПАЎГОДДЗЕ 2018/2019 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

№ п/п

   НАЗВА АБ’ЯДНАННЯ

ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ

МЕСЦА ПРАВЯДЗЕННЯ

ПЕДАГОГ ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

1

Школьнае лясніцтва

09.00-12.00

кабінет інфарматыкі

Данільчык А.В.

2

Эстрадны вакал

9.00 – 11.00

актавая зала

Гжымайло Г.М.

3

Юныя інспектары дарожнага руху

9.30-10.30

кабінет замежнай мовы

Бебех А.Ч.

4

Сто затей для друзей

10.00 -12.00, 18.00 – 20.00

пакой моладзевых і дзіцячых арганізацый

Пастушок Н.М.

5

Танцавальны

12.30 – 13.30

актавая зала

Ядзейко І.В.

5

Гульні футбола

9.00 – 10.30

спартыўная зала

Урбан А.В.


 

РАСКЛАД АБ’ЯДНАННЯЎ ПА         ІНТАРЭСАХ    НА І ПАЎГОДДЗЕ 2018/19 НАВ.ГОДА

Дзень

Час

Назва аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

Кол-сць

вучняў

Серада Субота

18.00-19.00

9.00 – 10.00

“Юныя інспектары дарожнага руху”

Бебех А.Ч.

15

Серада

Субота

15.40 – 16.40

12.00 – 13.00

“Танцавальны”

Ядзейко І.В.

15

Субота

09.00-12.00

“Школьнае лясніцтва”

Данільчык А.В.

15

Пятніца

17.00 – 20.00

“Турызм і спартыўнае арыентаванне”

Дзямешчык А.І.

15

              Аб’яднанні па інтарэсах устаноў дадатковай адукацыі                        

Аўторак,

Серада

Панядзелак

15.40-17.40

15.40-17.40

15.40 – 17.40

Тэхнічнае мадэляванне (ЦТТДЗіМ)

Кашын У.А.

15

Панядзелак

Аўторак

Пятніца

13.30 – 15.30

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

“Затейник» (Краснасельскі раённы ЦТДіМ)

Пастушок Н.М.

24

Субота

10.00 – 12.00

18.00 – 20.00

“Сто затей для друзей» (Краснасельскі раённы ЦТДіМ)

Пастушок Н.М.

15

Панядзелак

Чацвер

18.00 – 21.00

“Велатурызм” (ЦТіКДіМ)

Міненкоў А.М.

30

Пятніца

Субота

17.00 – 19.00

9.00 -11.00

“Эстрадны вакал” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Гжымайло Г.М.

15

Чацвер

Пятніца

14.00-16.00

12.40-14.40

“Юныя фалькларысты” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Гжымайла Г.М.

15

Чацвер

15.40-17.40

“Валанцёры” (Ваўкавыскі ЦТДіМ)

Сарокіна С.Ю.

15

Панядзелак

Среда

13.00 -14.00

15.40 – 17.40

“Сцежкамі здароўя”

(Ваўкавыскі ЭБЦДіМ)

Шабат Н.У.

15

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ ВЕЧАРОЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ

2018/2019 НАВ.ГОДА

ДАТА

    МЕРАПРЫЕМСТВА

АДКАЗНЫЯ

08.09.18

Тэматычная вечарына  “Праца славіць чалавека!”

Сарокіна С.Ю.

15.09.18

Тэматычная вечарына “За намі будучыня” (да Сусветнага Дня Міру)

Цімошка Г.І.

22.09.18

Тэматычны вечар “Інтэлкт-шоу”

Трайгель Н.М.

29.09.18

Конкурсная праграма “Давайце сабярэмся разам”

Ядзейка І.В.

06.10.18

Прафарыентацыйная сустрэча “Прафесія – настаўнік”

Трайгель Н.М.

13.10.18

Літаратурная вечарына “Нам засталася спадчына” (да міжнароднага дня школьных бібліятэк)

Сарокіна С.Ю.

20.10.18

Літаратурная вечарына “Майстры беларускага слова”

Цімошка Г.І.

27.10.18

Акцыя “Стань заметным у цемры”

Талочка Г.І., актыў ПА ГА БРСМ

03.11.18

Тэматычная вечарына “Дзень нараджэння камсамола”

Ядзейка І.В..

10.11.18

Тэматычная вечарына «Рытм+Рух+Здароўе» (да Дня некурэння)

Трайгель Н.М.

17.11.18

Тэматычная вечарына “Ведай гісторыю малой радзімы”

Цімошка Г.І.

24.11.18

Восеньскі баль

Пастушок Н.М.

01.12.18

Танцавальна-пазнавальны вечар “Мы супраць СНІДу”

Сарокіна С.Ю.

08.12.18

Тэматычны вечар “Суд над шкоднымі звычкамі”

Івашнёва В.Д,

15.12.18

Шоу-праграма “Акадэмія талентаў”

Трайгель Н.М.

22.12.18

Вячэрнія пасядзелкі “Ідзе Каляда”

Цімошка Г.І.

30.12.18

Баль-маскарад

Ядзейка І.В.

 


                                                                        

МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ ПО ПЛАНИРОВАНИЮ ВОСПИТАТЕЛЬНОЙ РАБОТЫ

ПРОЕКТ ОРГАНИЗАЦИИ ШЕСТОГО ШКОЛЬНОГО ДНЯ 


 

 


 



 

 



 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.